Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Lietuvių kalba>Lietuvių kalbos rašiniai

Lietuvių kalbos rašiniai (1138 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Siek idealo, tik doro ir aukšto

  Lietuvių kalbos rašinys skirtas Vinco Kudirkos 150-osioms gimimo metinėms. Respublikinis mokinių kūrybos konkursas "Siek idealo, tik doro ir aukšto".
  Lietuvių kalba, rašinys(2 puslapiai)
  2010-03-08
 • Silpnojo ir stipriojo santykis šiandieniniame pasaulyje

  Lietuvių kalbos rašinys. Kodėl stiprūs, savimi pasitikintys žmonės žemina už save mažesnius ar morališkai bei fiziškai silpnesnius? Gal jiems tai malonu? O gal jie tik nori pasirodyti prieš draugus?
  Lietuvių kalba, rašinys(1 puslapis)
  2008-11-06
 • Skaitantis žmogus — nykstanti rūšis

  Lietuvių kalbos kalbėjimo tema: Skaitantis žmogus - nykstanti rūšis. Pagrįskite arba paneikite šį teiginį. Pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimo, lietuvių kalbos įskaitos tema.
  Lietuvių kalba, rašinys(1 puslapis)
  2010-03-02
 • Skaitydami gerą kūrinį, labiau suprantame, kas tai per daiktas gyvenimas negu stebėdami patį gyvenimą

  Lietuvių kalbos rašinys. Lietuvių kalbos (gimtosios) įskaitos potemė. Rašytojas Juozas Grušas teigia: "Skaitydami gerą kūrinį, labiau suprantame, kas tai per daiktas gyvenimas negu stebėdami patį gyvenimą". Atskleiskite šią mintį, remdamiesi asmenine gyvenimo patirtimi.
  Lietuvių kalba, rašinys(2 puslapiai)
  2010-10-28
 • Skaitydami gerą kūrinį, labiau suprantame, kas tai per daiktas gyvenimas negu stebėdami patį gyvenimą (2)

  Lietuvių kalbos rašinys. Lietuvių kalbos (gimtosios) įskaitos potemė. Rašytojas Juozas Grušas teigia: "Skaitydami gerą kūrinį, labiau suprantame, kas tai per daiktas gyvenimas negu stebėdami patį gyvenimą". Atskleiskite šią mintį. Remtasi kūriniais Vinco Mykolaičio-Putino "Altorių šešėly", Jurgos Ivanauskaitės romanu "Miegančių drugelių tvirtovė", Juozo Grušo kūriniu "Meilė, džiazas ir velnias".
  Lietuvių kalba, rašinys(10 puslapių)
  2011-01-24
 • Skaitymas XXI-ame amžiuje

  Lietuvių kalbos rašinys. Skaitymas. Skaitymo svarba. Skaitymo technika.
  Lietuvių kalba, rašinys(1 puslapis)
  2008-03-27
 • Skaitytojų komentarų kalbos taisyklingumas ir bendravimo etika internete

  Lietuvių kalbos rašinys. Kalba internetiniuose komentaruose darosi vis netaisyklingesnė Interneto vartotojai nesilaiko paprastos bendravimo etikos. Skaitytojų komentarų kalbos taisyklingumas ir etika internete yra žemo lygio.
  Lietuvių kalba, rašinys(1 puslapis)
  2007-10-24
 • Skelbti žmonių meilę - tai ją vykdyti

  Lietuvių kalbos rašinys. Skelbti žmonių meilę - tai ją vykdyti. Remtasi Juozo Grušo kūriniu "Meilė, džiazas ir velnias" ir Bulgakovo romanu "Meistras ir Margarita". 259 žodžiai.
  Lietuvių kalba, rašinys(1 puslapis)
  2011-02-18
 • Skurdo Lietuvoje situacijų mažinimo prevencijos

  Įvadas. Asmenybės ugdymas mokykloje. Jaunimo nedarbas: problema ir sprendimas. Nuteka protai, išplaukia lėšos... Ar statysime užtvanką? Vietoj pabaigos...
  Lietuvių kalba, rašinys(7 puslapiai)
  2008-10-07
 • Smurtas ir prievarta mūsų dienomis

  Lietuvių kalbos rašinys apie smurtą ir prievartą šiomis dienomis.
  Lietuvių kalba, rašinys(1 puslapis)
  2006-04-26
 • Smurtas prieš vaikus

  Rašinys apie smurto prieš vaikus problemas. Smurtas prieš vaikus. Ką apie tai manote?
  Lietuvių kalba, rašinys(1 puslapis)
  2005-08-30
 • Smurtas visuomenėje (2)

  Lietuvių kalbos rašinys. Samprotaujamo tipo. Kaip veiksmingai kovoti su visuomeniniu blogiu? Kaip veiksmingai kovoti su smurtu? Televizija. Smurtas mokykloje. Tačiau kaip sumažinti smurto protrūkį visuomenėje?
  Lietuvių kalba, rašinys(1 puslapis)
  2008-04-22
 • Smurtas žiniasklaidoje

  Lietuviu kalbos kalbėjimo įskaitai paruoštas darbas. Smurtas žiniasklaidoje, kodėl jo čia tiek daug, smurto vaizdai ir smurto poveikis žmonėms. Žurnalistų ir leidėjų etikos komisijos pirmininko nuomonė. Kelių redaktorių nuomonės. Problemos sprendimo būdai.
  Lietuvių kalba, rašinys(2 puslapiai)
  2006-05-10
 • Smurtas žiniasklaidoje (3)

  Lietuviu kalbos kalbėjimo įskaitai paruoštas darbas. Didelis smurto žiniasklaidoje paplitimas skatina globalią agresyvią subkultūrą. Žiniasklaida rodydama smurto vaizdus daro neigiama įtaką vaikams bei jaunimui.
  Lietuvių kalba, rašinys(1 puslapis)
  2009-04-16
 • Spaudimas lietuvių kalbai, esančiai kitų kalbų apsuptyje, didžiulis – tiek iš vidaus, mūsų pačių, tiek iš išorės, ir jis vis stiprės

  Lietuvių kalbos rašinys. Lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitos potemė - Kultūra: Rita Miliūnaitė teigia: "Spaudimas lietuvių kalbai, esančiai kitų kalbų apsuptyje, didžiulis – tiek iš vidaus, mūsų pačių, tiek iš išorės, ir jis vis stiprės". Ar pritartumėte šiai minčiai? Argumentuokite savo požiūrį konkrečiais pavyzdžiais. Spaudimas lietuvių kalbai, esančiai kitų kalbų apsuptyje, didžiulis – tiek iš vidaus, mūsų pačių, tiek iš išorės, ir jis vis stiprės
  Lietuvių kalba, rašinys(2 puslapiai)
  2011-05-18
 • Spaudimas lietuvių kalbai, esančiai kitų kalbų apsuptyje, didžiulis – tiek iš vidaus, mūsų pačių, tiek iš išorės, ir jis vis stiprės (2)

  Lietuvių kalbos rašinys. Lietuvių kalbos įskaitos potemė: 14. Rita Miliūnaitė teigia: "Spaudimas lietuvių kalbai, esančiai kitų kalbų apsuptyje, didžiulis – tiek iš vidaus, mūsų pačių, tiek iš išorės, ir jis vis stiprės". Ar pritartumėte šiai minčiai? Argumentuokite savo požiūrį konkrečiais pavyzdžiais.
  Lietuvių kalba, rašinys(2 puslapiai)
  2011-10-27
 • Spaudos draudimo laikais lietuvių kalbą gelbėjo knygnešiai ir mamos "vargo mokykla". Kas tęs šią misiją globalizacijos eroje?

  Lietuvių kalbos rašinys. Lietuvių kalbos (gimtosios) įskaitos potemė: Spaudos draudimo laikais lietuvių kalbą gelbėjo knygnešiai ir mamos "vargo mokykla". Kas tęs šią misiją globalizacijos eroje?
  Lietuvių kalba, rašinys(3 puslapiai)
  2010-09-28
 • Sportas

  Lietuvių kalbos rašinys apie sportą. Įvadas. Apie tobulumą. Kas man yra stalo tenisas? Nusivylimo kartėlis. Išgyvenimai žaidžiant.
  Lietuvių kalba, rašinys(6 puslapiai)
  2006-05-01
 • Stereotipai (2)

  Lietuvių kalbos rašinys. Įvaizdis ir vaizdas. Stereotipai ir jų įtaką visuomenei.
  Lietuvių kalba, rašinys(1 puslapis)
  2008-03-02
 • Su kokiu rašytoju norėčiau pasikalbėti apie jo kūrinį?

  Lietuvių kalbos rašinys. Su kokiu rašytoju norėčiau pasikalbėti apie jo kūrinį. Ričardas Pagojus knyga "Meilės pamokos".
  Lietuvių kalba, rašinys(1 puslapis)
  2010-11-16
Puslapyje rodyti po