Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Lietuvių kalba>Televizijos laidos šešiolikmečių akimis

Televizijos laidos šešiolikmečių akimis

  
 
 
1234567
Aprašymas

Įvadas. Labiausiai merginų žiūrimos (mėgstamos) laidos. Labiausiai vaikinų žiūrimos (mėgstamos) laidos. Šešiolikmečių nuomonė. Išvados.

Ištrauka

Šią dieną mes neįsivaizduojame gyvenimo be televizoriaus. Grįžę namo iš karto įjungiame jį. Iškyla klausimas kodėl? Ogi todėl, kad rodo tam tikras programas ar laidas, kurias žiūrime mes visi. Daugelis žmonių turi įsigiję televizorius ir kai kurie iš jų yra net priklausomi nuo jo, t.y. daug laiko praleidžia prie televizoriaus žiūrėdami įvairius filmus, televizijos laidas, serialus, žinias ir kt. Tikriausiai nei vieno nenustebintų klausimas apie mėgstamą televizijos laidą, serialą ar filmą. O dar jei parodoma įdomi laida, tai galima išgirsti frazę: " Ar matei vakar rodė... ". Taigi televizorius ir televizija tampa neatsiejama gyvenimo dalimi ir neatskiriama nuo mūsų kasdienybės.
Kiekviena mergina pagal savo skonį išsirenka kokias programas žiūrėti ir tai kas joms aktualu. Daugiausia merginų renkasi žiūrėti (žiūri) serialus, "muilo operas", nes jose pasakojama apie meilės istorijas, apgavystes, išdavystes ir laimingas pabaigas. Dažnai stengiasi tai pritaikyti realiame gyvenime. Merginos bijo būti išduotos, įskaudintos, todėl stengiasi atkartoti tą laimingą pabaigą.
Labiausiai merginų žiūrimos televizijos laidos yra "Kelias į žvaigždes 3", "Paparacai.lt", "Super LT", "Lietuviškos grožybės" ir kt.
Šešiolikmečius vaikinus labiau domina mašinos, technika, sportas ir kt. Tai labiau susiję su vyriškumu. Vaikinams įdomesni filmai įtempto siužeto, kuriuose yra daug veiksmo, lenktynių ir adrenalino. Įtempto siužeto filmai juos sudomina savo žanru ir turiniu. Netgi animacinius filmukus jie renkasi su kovomis, pavyzdžiui, "Dragonball Z", "Samurajai X".
Labiausiai vaikinų žiūrimos laidos yra "Ekipažas", "Keliai. Mašinos. Žmonės", "Dviračio šou", "Po velnių!".
Buvo apklausta keletą paauglių apie televiziją. Apklausos duomenys parodė, kad dažniausiai žiūrimiausias TV kanalas yra LNK, nes ši televizija nėra skirta konkrečiai jaunimui, bet ji labiausiai atitinka šešiolikmečio poreikius. Per šį kanalą labiausiai mėgstama TV laida yra "Kelias į žvaigždes 3". Joje rodomi žmonės, kurie nori dainuoti ir siekia populiarumo ar žinių.
Apklausa parodė, jog per dieną paaugliai praleidžia gan daug laiko prie televizoriaus ekrano, apie pustrečios valandos t.y. 2 valandos 30 min., bet tai kenkia akims. Akių daktarai pataria žiūrėti televizorių tik 2val. per savaitę. Na, o jaunuoliai televizorių žiūri vien iš neturėjimo ką veikti. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasLietuvių kalbos referatas
KategorijaLietuvių kalba
TipasReferatai
Apimtis5 puslapiai 
Literatūros šaltiniai1
Dydis12.32 KB
AutoriusRoberta
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2007 m
Klasė/kursas10
Švietimo institucijaMažeikių Pavasario vidurinė mokykla
Failo pavadinimasMicrosoft Word Televizijos laidos sesiolikmeciu akimis [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 5 puslapiai 
  • Mažeikių Pavasario vidurinė mokykla / 10 Klasė/kursas
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą